• Ofisas

    Pievų g. 13, Alytus
  • Apimtis

    Bauen Alytus statybinės medžiagos

BAUEN Alytus

BAUEN ALYTUS – visapusiškai aprūpinanti statybinėmis medžiagomis prekybinė bazė, skirta tiek individualių namų statybai, tiek didesniems projektams. Mūsų asortimente rasite viską, ko gali prireikti statant namą – nuo tvirtų pamatų iki kiemo apdailos elementų.

UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, asmenys statantys, rekonstruojantys gyvenamuosius namus, butus ir kitus statinius.

Mūsų įmonė savo darbe taiko šiuolaikines verslo ir informacines technologijas, ir tai leidžia ne tik žengti „koja kojon“ su laiku technologijų srityje, bet ir nuolat gerinti bendradarbiavimo su klientais kokybę. Įmonei naudojant puikius laiko patikrintus vadybos principus, atsakingą požiūrį į klientą, nepriekaištingą bei lanksčią serviso, bei aptarnavimo sistemą, puikiai savo darbą išmanančius darbuotojus, per trumpą laiką padėjo užsitikrinti patikimo partnerio pozicijas tiek savo didžiausių klientų, tiek paprasto eilinio vartotojo tarpe!

Naujai atidarytas filialas Alytuje leis dar geriau aptarnauti klientus Pietų Lietuvoje ir suteiks galimybę Alytaus miesto ir regiono gyventojams bei verslui pasinaudoti aukštos kokybės produktais ir paslaugomis.

Džiaugiamės ir didžiuojamės bendradarbiavimu su esamais klientais! Jei dar nesate mūsų klientas, tai tikimės, jog juo tapsite artimiausiu metu!


Atgal

Share On
Pirmyn