• Daugiabutis

    Vingio 9B, Alytus
  • Apimtis

    20 butų
  • Energetinė klasė

    A++ Klasė

 

Vingio 9B daugiabutis Alytuje

Vingio 9B projektas – tai daugiabutis puikiai įsitaisęs gyvenamajame rajone. Architektūra ir dizainas bus pritaikytas prie aplinkinės urbanistinės aplinkos, tačiau tuo pačiu suteiks modernumo pojūtį. Numatomos šviesios ir erdvios gyvenamosios patalpos, kurios bus pritaikytos šiuolaikinio žmogaus gyvenimo poreikiams. Projektas taip pat numato žaliąsias erdves bei poilsio zonas gyventojų bendruomenės susibūrimams, kad naujasis daugiabutis taptų ne tik gyvenamąja vieta, bet ir bendruomenės susitikimo tašku.

Vieta

Vingio 9B daugiabučio lokacija suteikia puikias sąlygas tiek aktyviam, tiek ramiam gyvenimo būdui. Patogumas yra pagrindinis šio projekto raktas: netoliese yra vaikų darželis, progimnazija, tad šeimoms su vaikais čia gyventi itin patogu. Sporto entuziastai įvertins futbolo aikštės buvimą, kur galima aktyviai leisti laisvalaikį.

Pastato patalpų planas

Daugiabučio projekto dizaino ir plėtros komanda teikia prioritetą naujausių technologijų taikymui ir aplinkosauginių standartų laikymuisi, kad šis būsto projektas būtų ne tik estetiškai patrauklus, bet ir visapusiškai funkcionalus, bei atitiktų dabartinius gyvenimo standartus. Projekte numatyta įvairių dydžių butų koncepcija, kad kiekvienas rastų sau tinkamą variantą.

 

 

Infrastruktūra

Automobilių stovėjimo aikštelė: 20 stovėjimo vietų;

Vaikų žaidimų aikštelė;

Pėsčiųjų takai.


Atgal

Share On
Pirmyn