• Daugiabučiai

    Žiburio g. 16 F, Alytus
  • Apimtis

    16 butų
  • Energetinė klasė

    A++ Klasė

 

Žiburio 16F daugiabutis Alytuje

Žiburio 16F projektas atveria duris į išskirtinį gyvenimą, kur modernumas ir kokybė eina išvien su miesto gyvenimo ritmu. Įsikūręs žavioje daugiabučių zonoje, šis projektas išsiskiria savo architektūra ir funkcionalumu, teikdamas gyventojams viską, ko reikia komfortiškai kasdienybei. Čia, kiekviena detalė suplanuota atsižvelgiant į gyventojų poreikius, kur galėsite mėgautis stiliumi, o svarbiausia – išlaikytu privatumo ir ramybės jausmu, kurį praturtina modernios gyvenimo sąlygos.

Vieta

Žiburio 16F – tai ne tik daugiabutis, bet ir Jūsų būsima namų oazė, puikiai įsikūrusi vos 12 minučių pėsčiomis nuo miesto centro ir šalia didžiausio Alytaus Jaunimo parko. Ši lokacija atveria duris į įvairialypį gyvenimą, kur viskas, ko reikia, ranka pasiekiama. Šalia esančios mokymo įstaigos – vaikų darželis ir progimnazija, užtikrins, kad šeimoms su vaikais čia bus patogu auginti jaunąją kartą.

Šis projektas suteiks galimybę kiekvienam rasti kažką naujo, nesvarbu, ar mėgstate ramius vakarus parke, ar miesto šurmulį.

 

 

Pastato patalpų planas

Daugiabučio projekto dizaino ir plėtros komanda siekia integruoti pažangiausias technologijas ir atitikti aukščiausius aplinkosaugos standartus, kad sukurtų ne tik vizualiai patrauklų, bet ir funkcionalų, bei šiuolaikiniams reikalavimams atitinkantį gyvenamąjį kompleksą. Numatoma, kad projektas pasiūlys įvairių dydžių butus, suteikdamas galimybę kiekvienam pirkėjui atrasti sau tinkamą gyvenamąją erdvę.

Mūsų tikslas – sukurti tokį būstą, kuriame estetika ir funkcionalumas derėtų su tvarumu ir inovacijomis, taip užtikrinant, kad kiekvienas iš 16 butų atitiktų gyventojų poreikius ir lūkesčius.

 

Infrastruktūra

Automobilių stovėjimo aikštelė: 16 stovėjimo vietų;

Vaikų žaidimų aikštelė;

Pėsčiųjų takai.


Share On
Pirmyn