• Daugiabutis

    Žiburio 4B, Alytus
  • Apimtis

    6 butai/komercinės patalpos
  • Energetinė klasė

    A++ Klasė

 

Žiburio 4B daugiabutis Alytuje

Žiburio 4B projektas – tai modernus, aukštos kokybės daugiabutis, suteikiantis gyventojams galimybę mėgautis miesto dinamika, bei netoliese esančios gamtos harmonija. Tai modernia architektūra ir funkcionalumu pasižymintis projektas, kur pirmuosiuose dviejuose aukštuose įsikurs patalpos skirtos sveikatos priežiūros paslaugoms. Jeigu ieškote būsto kuriame susilieja miesto patogumai ir gamtos artumas, šis daugiabutis yra sukurtas būtent Jums. Čia rasite ne tik eleganciją ir stilių, bet ir išlaikytą privatumo bei ramybės pojūtį, praturtintą moderniomis gyvenimo sąlygomis.

 

Vieta

Žiburio 4B daugiabutis planuojamas statyti patrauklioje miesto vietoje. Šis naujas pastatas suteiks gyventojams ne tik komfortą, bet ir puikias sąlygas miestietiškam gyvenimui. Patogus susisiekimas yra vienas iš pagrindinių šio projekto privalumų – vos penkios minutės pėsčiomis iki miesto širdies. Tai projektas žmonėms, gyvenantiems miesto ritmu bei vertinantiems patogią kasdienybę!

 

Pastato patalpų planas

Projekto kūrėjai ypač didelį dėmesį skiria moderniųjų technologijų integracijai ir aplinkos tvarumui, kad “Žiburio 4B” daugiabutis taptų ne tik estetiškai patrauklus, bet ir funkcionalus, atitinkantis šių dienų gyventojų poreikius. Čia planuojamos įvairios erdvės – nuo kompaktiškų butų iki komercinių patalpų pirmuosiuose aukštuose.

Pirmo/antro aukšto planas. Komercinės paskirties patalpos.

Trečio/ketvirto aukšto planas. Gyvenamosios paskirties patalpos.

 

Infrastruktūra

Automobilių stovėjimo aikštelė: 19 vietų.

Pėsčiųjų takai daugiabučio teritorijoje.

Vaikų žaidimų aikštelė.


Atgal

Share On
Pirmyn