• Gyvenamųjų namų kvartalas

  I LOVE ALT
 • Adresas

  Putinų g. 64, Alytus
 • Apimtis

  14 namų
 • Energetinė klasė

  A++ Klasė
 • Projekto www

  www.ilovealt.lt

 

I LOVE ALYTUS

I LOVE ALYTUS – tai uždaras, unikalios koncepcijos namų kvartalas, kur persipina šiuolaikinis gyvenimas šalia miško ramybės. Nežinia, ar rytais skaniau kvepės garuojanti kava, ar ošiančio miško kvapas. Jei Jūsų svajonių namai yra ten, kur pirmenybė teikiama gamtai, ramybei ir privatumui, šis kvartalas siūlo išskirtinę prabangą.
 

YouTube video

 

Vieta

I LOVE ALYTUS kvartalas įsikūręs idiliškoje vietoje – šiaurinėje miesto dalyje, miško apsuptyje, šalia Nemuno vingio, kur gamta dera su miesto patogumais. Vos 10 minučių kelio automobiliu atskiria kvartalą nuo miesto centro, o iki artimiausios viešojo transporto stotelės – tik 2 minutės pėsčiomis.

Gyventojams čia prieinami visi būtini patogumai: 1-2 km spinduliu išsidėstę parduotuvės, darželiai bei mokyklos užtikrina aukštą gyvenimo kokybę.

 

Sklypų tipai

I LOVE ALYTUS naujakuriai gali rinktis gyventi greta miško. Namų valdos sklypų plotai nuo 8 iki 15 arų.

Sklypuose yra galimybė statyti vienbučius ir dvibučius namus.

 

Namo projektas

Kvartalą sudaro vienodi, 80 kvadratinių metrų namai, suprojektuoti taip, kad atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius tiek estetikos, tiek funkcionalumo požiūriu. Kiekvienas namas yra sumaniai suplanuotas, siekiant užtikrinti maksimalų patogumą ir privatumą.

Statybos projektas ne tik atsižvelgia į gyventojų poreikius ir aplinkos tvarumą, bet ir yra orientuotas į energetinį efektyvumą, naudojant šiuolaikines technologijas ir medžiagas. Tai užtikrina, kad namų išlaikymas būtų ekonomiškai naudingas ir aplinkai draugiškas.

Namai statomi taip, kad kuo geriau įsilietų į aplinkinę gamtą, leidžiant mėgautis ramybe ir atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio.

 

 

 

Infrastruktūra

Įvažiavimo į kvartalą šlagbaumai.
Asfaltuoti kvartaliniai keliai.
Elektros, vandentiekio ir nuotekų įvadai į kiekvieną sklypą.
Kvartale įrengiamas gatvių apšvietimas.


Atgal

Share On